REKLAMA
REKLAMA

Kupujący są lojalni wobec marek środków chemicznych

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2010 10:03

Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, producenci oferują bogaty wachlarz najróżniejszych środków chemicznych. - Konsumenci poszukują produktów skutecznych, gwarantujących bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i co istotne, pozostaje im wierny. Kupujący boją się eksperymentów, pozostają lojalni wobec marek, które spełniają ich oczekiwania - przekonuje sprzedawczyni z samoobsługowego sklepu osiedlowego w Milanówku.

REKLAMA

Oczekiwania konsumentów w stosunku do poszczególnych kategorii środków piorących i detergentów są od dawna znane i niezmienne. Proszek do prania ma przede wszystkim spierać plamy, a w przypadku białych tkanin zapewniać utrzymanie bieli, płyn do zmiękczania tkanin powinien mieć zapach nadający praniu świeżość. Z kolei płyn do ręcznego zmywania naczyń powinien cechować się najlepszą skutecznością usuwania tłuszczu oraz korzystnym oddziaływaniem na skórę dłoni. Produkty do czyszczenia toalet mają natomiast dawać gwarancję czystości oraz świeży zapach.

Produkty te mogą  przyjmować kilka postaci: proszku, kremu, pasty, tabletek, płynu, pianki czy też nawilżanych chusteczek. Kupujący lubią specjalizowane produkty, więżąc, że zapewnią one większą skuteczność. - Tak jest na przykład z płynem do czyszczenia paneli, który bardzo dobrze się sprzedaje. Ale z drugiej strony ważną grupą środków chemicznych są tzw. środki uniwersalne mogące być używane do czyszczenia wielu rodzajów zanieczyszczeń - informuje sprzedawczyni.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA