Kwidzyńscy kupcy zachęcają do robienia zakupów w swoim mieście

Autor: Dziennik Bałtycki 28 października 2009 12:50

Akcja "Kupuj w Kwidzynie" ma zmienić zwyczaje handlowe kwidzynian, którzy od lat na duże zakupy wybierają się do Gdańska lub Grudziądza - podaje Dziennik Bałtycki.

Akcja skierowana jest do klientów, jednak ma przede wszystkim zmienić mentalność handlowców. - Zauważyłem, że niektórzy kwidzyńscy kupcy zachowują się tak, jakby nie zależało im na sprzedaży towaru - tłumaczy Robert Malinowski, pomysłodawca przedsięwzięcia i właściciel agencji reklamowej Studio Siedem. 

Na razie kwidzynianie skarżą się na powszechną drożyznę, słabe zaopatrzenie oraz nieuprzejmych lub niekompetentnych sprzedawców. Problemem jest również to, że punkty handlowe w Kwidzynie rozrzucone są po całym mieście, za to w niektórych galeriach handlowych około połowa boksów stoi pusta.

Pierwszym pomysłem na walkę o klienta są karty rabatowe. Będą one uprawniały do zniżek w punktach handlowych, które przystąpiły do akcji. Na razie jest ich 25, rozpoznać je można po logo akcji umieszczonym na drzwiach lub witrynie. Wszystkie z nich za pośrednictwem strony internetowej www.kupujwkwidzynie.pl będą również udzielały klientom szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    17,99

  • Śr

    15,17

  • Min

    10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane