KZRS ,,Samopomoc Chłopska" szkoli pracowników z technik sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2010 08:09

KZRS ,,Samopomoc Chłopska" szkoli pracowników z technik sprzedaży

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" zakończył pierwszy cykl szkoleń podnoszących kompetencje sprzedażowe małych firm. Jak poinformowała nas Krystyna Chojnowska z centrum szkoleniowo-konferencyjnego Spółdzielni, największym zainteresowaniem cieszyły się te związane z technikami sprzedaży oraz treningiem interpersonalnym. Spółdzielnia zamierza kontynuować szkolenia właśnie w tym zakresie.

- Wykłady z technik sprzedaży dotyczyły metod pozyskania nowych klientów, budowania więzi z klientem, a także nabycia umiejętności pozwalających osiągnąć wzrost zaangażowania pracowników sprzedaży.Techniki interpersonalne miały pokazać jak przekonać klientów do swoich racji i poprzez umiejętną komunikację być w stanie zachowywać się odpowiednio w zależności od sytuacji i stanu emocjonalnego rozmówcy. Jednocześnie odbieramy sygnały o potrzebie szkoleń stricte praktycznych, związanych z aranżacją przestrzeni sklepowej (merchandising, ścieżki dla klientów, rotacja na półkach itp.) - mówi Krystyna Chojnowska.
Szkolenia zostały zorganizowane wspólnie z firmą szkoleniową PM Group s.c. i dofinansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" jest organizacją samorządową - dobrowolnym zrzeszeniem spółdzielni, której podstawowym celem jest pomoc i ułatwianie spółdzielniom realizacji ich zadań statutowych oraz inspirowanie współdziałania spółdzielni dla ich
rozwoju i integracji. Związek powstał w 1992 r. w drodze suwerennego aktu założycielskiego podpisanego przez 72 przedstawicieli spółdzielni "Samopomoc Chłopska". Obecnie zrzesza ponad 1200 spółdzielni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane