KZRSS rusza z programem wspólnych stron internetowych dla Społem

Autor: portalspozywczy.pl 6 marca 2009 14:02

Przyspiesza realizacja programu rozwoju systemu komunikacji internetowej spółdzielni Społem, zrzeszonych w KZRSS Społem. W ten sposób Związek chce poprawić komunikację, a także wizerunek marki Społem.

Program polega w pierwszej fazie na budowie nowych stron internetowych, oraz adresów email. Udział w programie tworzenia wspólnych stron internetowych jest dla spółdzielni bezpłatny. Wszelkie koszty budowy witryn w pokrywa KZRSS Społem. O kolejności powstawania stron decyduje porządek zgłoszeń. W późniejszym etapie funkcjonowania, spółdzielnie same będą dokonywały bieżących zmian na swoich stronach za pomocą programu CMS.

Każda spółdzielnia korzystająca z wspólnego projektu strony internetowej będzie mogła ją dostosować do własnych potrzeb, dodając lub usuwając pewne elementy. Jedynie w nienaruszonej formie musi pozostać ogólny układ strony - architektura strony. Wszystkie strony internetowe stworzone dzięki powstające dzięki tym działaniom i na wzór zaproponowanej przez Związek będą umieszczone na w pełni zabezpieczonym serwerze, który już jest dzierżawiony przez KZRSS.

Dzięki realizacji projektu Społem zyska m.in.: sprawniejsze przekazywanie informacji o zawartych porozumieniach handlowych, propozycjach szkoleniowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Goszczyn 2009-06-17 21:56:03

    Wspólna strona internetowa spółdzielni zrzeszonych w KZRSS SPOŁEM: www.spolem.org.pl/intro.html

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane