PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lekkerland: Dobre perspektywy dla handlu tradycyjnego

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 22 lipca 2009 09:43

Zdaniem Krzysztofa Urbana, dyrektora sprzedaży kanału tradycyjnego w Lekkerland Polska, najlepsze perspektywy na polskim rynku wydaje się mieć handel tradycyjny. - Stoimy na stanowisku, że rynek polski w perspektywie średniookresowej będzie się charakteryzował znacznym udziałem rynku tradycyjnego (regional customer market), a jego obecność na pewno nie zostanie zmarginalizowana w stopniu znanym nam z Europy Zachodniej - zapewnia przedstawiciel Lekkerland.

Jego zdaniem rozwój sieci hipermarketów został mocno zahamowany, a obecnie następuje ich konsolidacja. - Sieci te zauważyły także rynek dyskontowy i zapewne ten segment będzie przez nie dość intensywnie teraz rozwijany. Lekkerland, jako dostawca do tych sieci jest uczestnikiem tego procesu i z oczywistych względów zainteresowany jego sukcesem - podkreśla Krzysztof Urban.

Pomimo takich a nie innych prognoz Lekkerland nie rezygnuje także z innych segmentów rynku. - Monitorujemy wszystkie kanały sprzedaży i bardzo szybko reagujemy na wszelkie zmiany . Wykorzystujemy także badania rynkowe, aby dopasować naszą strategię i podążać za zmianami rynku - zapewnia nasz rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane