REKLAMA
REKLAMA

Lewiatan przyłącza 300 sklepów Razem

Autor: dlahandlu.pl 4 stycznia 2010 13:46

Zarząd Lewiatan Holding S.A. zawarł ze Stowarzyszeniem Razem z siedzibą w Lublinie umowę, na mocy której 300 sklepów należących do tej organizacji przystąpiło do sieci Lewiatan.

REKLAMA

Dzięki dołączeniu sklepów Razem Lewiatan zyskał nową pozycję strategiczną na terenie Lublina, Chełma, Krasnegostawu, Zamościa, Białej Podlaskiej, Lubartowa i innych miast oraz mniejszych miejscowości województwa lubelskiego.

 

Po połączeniu Lewiatan ma ponad 2.600 placówek handlowych na terenie całej Polski. W ubiegłymr roku Lewiatan miał 4,9 mld zł przychodów ze sprzedaży, czyli o 10,6 proc. więcej w stosunku do 2007 r. Tegoroczna dynamika, mimo spowolnienia na rynku handlowym, będzie nieznacznie niższa, bo około 8 - 10 proc.

Stowarzyszenie Razem powstało w 2002 roku z potrzeby wspólnych działań środowiska kupieckiego w obliczu ekspansji super- i hipermarketów. Decyzję o zrzeszeniu się podjęło czterdziestu trzech członków założycieli, właścicieli sklepów z terenu województwa lubelskiego, głównie z Lublina, Chełma i okolic.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12704

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA