REKLAMA
REKLAMA

Livio połączy się z większą siecią handlową

Autor: dlahandlu.pl 4 marca 2010 08:00

Livio połączy się z większą siecią handlową

Supermarkety Livio połączą się z dużą polską siecią handlową. Siedlecka firma dystrybucyjna BDF, do której należą sklepy Livio, jest w trakcie rozmów z przyszłym partnerem. Przedstawiciele spółki przedstawią szczegóły transakcji w ciągu miesiąca. Fuzja ma umożliwić sklepom Livio dynamiczny rozwój.

REKLAMA

Jak informowaliśmy wcześniej, sieci Livio nie udało się zrealizować ubiegłorocznego planu, zakładającego otwarcie trzech lub czterech nowych sklepów. Ruszył tylko jeden - w Rzekuniu koło Ostrołęki (działa od grudnia 2009). Na przełomie kwietnia i maja br.uruchomiona zostanie placówka w Ostrówku, gdzie dobiegają końca prace wykończeniowe.

Siedlecka firma dystrybucyjna BDF uruchomiła sieć supermarketów pod nazwą Livio na początku 2008 roku. Część sklepów powstała w obiektach po placówkach dyskontów Globi, które należały do sieci Carrefour, a które w 2007 r. odkupiła spółka Emperia Holding, odsprzedając jednocześnie kilka z nich firmie BDF.
W 2009 spółka uruchomiła rozlewnię wody w Sebinie. Wody mineralne pod mark Livio i Grenada (w wersji gazowanej i niegazowanej, w opakowaniach 1,5 i 5 l) są dystrybuowane głównie w sieci sklepów Livio.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA