Lokalne sieci sklepów dostają propozycje przejęć

Autor: dlahandlu.pl 12 lutego 2010 12:17

Sieć sklepów Promyk w 2009 roku miała kilka propozycji ze strony dużych operatorów, działających również w regionie Lubelszczyzny i Podkarpacia. - Zazwyczaj oferty kierowane są do wlaścicieli sklepów prowadzących dany sklep, a nie do centrali - informuje Krzysztof Kowalnik.

Jak wynika z jego informacji sklepy zrzeszone w sieci Promyk dostawały propozycje zarówno od operatora hurtowni Specjał, do której należy sieć Nasz Sklep, ale także od Delikatesów Centrum, należących do Eurocash, a także Euro Sklepów, zrzeszonych w strukturach Emperia Holding.

- Wszystkie te zabiegi mają na celu przysporzenie dodatkowych klientów hurtowniom, zaopatrującym te sklepy. Jednak okazało się, że nasze warunki współpracy są na tyle rozsądne, że żaden ze sklepów nie zdecydował się na zmianę logo - podaje Krzysztof Kowalnik. 

Polska Sieć Handlowa Promyk skupia 65 małych, głównie wiejskich sklepów w województwie świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim oraz w południowej części województwa mazowieckiego. Członkowie sieci funkcjonują w oparciu o umowę partnerską, ale uczestnictwo w grupie jest bezpłatne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane