Ma zapaść decyzja o zamknięciu sieci handlowych także w dniu pogrzebu

Autor: IAR 11 kwietnia 2010 16:10

Andrzej Faliński z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji nie wykluczył, że duże sieci handlowe będą zamknięte także w dniu pogrzebu ofiar katastrofy. Decyzja w tej sprawie podjęta zostanie jutro.

Sklepy należące do największych sieci handlowych w Polsce są na znak żałoby zamknięte w niedzielę 11 kwietnia.

Andrzej Faliński z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji podkreślił, że tym, którzy zginęli trzeba oddać szacunek oraz ich uhonorować.

W katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka i wielu najwyższych urzędników państwowych, posłów, senatorów, dowódców wojskowych i hierarchów Kościoła.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • holka 2010-04-17 22:39:24

    Tez tak uważam -pani prezes gdzie pani zyje????? serce zkamienia ma pani!!!!!!

  • E.funia 2010-04-17 22:37:12

    To hańba żeby W.S.H.R Wrocław w dniu pogrzrebu Pary Prezydenckiej miał otwarte sklepy - czy pani prezes nie jest wstyd??????

  • ania 2010-04-16 19:03:47

    to w takim razie jedzmy wszyscy handlujący na stypę niech nam dadzą jeść skoro nam zabraniają pracować Papież a tak nie chowali jak prezydenta a co on takiego dobrego zrobił dla kraju i nawet po jego śmierci zabiera nam się przysłowiowy chleb wstyd a ile ludzi ginie codziennie którzy pracują dla rządu a ile osób ginie codziennie na drogach ilu policjantów zginęło przez ten tydzień ile dzieci umarło bo nasi politycy napełniają kabzy a na leki brakuje i w końcu ile codziennych tragedii przezywa miliony polaków kto to widział zęby anulować kredyty ,dawać odprawy niech teraz każdy z rodzin posmakuje jek to jest wstawać o 4 lub piątej rano do pracy a nie przyzwyczaili się do luksusów i teraz wielka tragedia ile ludzi przezywa taka tragedie co dziennie bo ginie mu bliska osoba lub umiera dziecko obłuda ludzie obłuda i tyle

ZOBACZ WSZYSTKIE (14)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane