Makro zwiększa zasięg szkoleń dla detalistów

Autor: dlahandlu.pl 21 stycznia 2010 14:18

MAKRO Centrum Rozwoju Firm poszerza ofertę bezpłatnych szkoleń dla właścicieli niezależnych sklepów detalicznych oraz przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności w branży handlowej. Do tego szkolenia od początku roku dostępne są w większości miast, gdzie działają hale Makro.

 Warsztaty, które odbywają się w halach Makro, skierowane są zarówno do właścicieli, osób zarządzających oraz personelu niezależnych sklepów, jak i do tych, którzy w najbliższym czasie planują rozpoczęcie działań w branży detalicznej.

Szkolenia dotyczą obsługi klienta, merchandisingu (zarządzania półką) oraz layoutu sklepu, a także asortyment w sklepie, polityka cen, marże i narzuty; logistyka i magazynowanie; reklamacje - obsługa wymagającego klienta; otoczenie, klienci i konkurencja; bezpieczeństwo i higiena pracy; jak być szefem; ochrona małego sklepu; promocja i marketing. Uczestnicy otrzymują wszystkie materiały informacyjne po odbytym szkoleniu.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia do Punktu Obsługi Klienta w najbliższej hali, konsultanta lub bezpośrednio do Makro Centrum Rozwoju Firm. Wszelkie szczegółowe informacje na temat terminów szkoleń znajdują się w Punktach Obsługi Klienta w halach Makro oraz u konsultantów Makro.

W zeszłym roku Makro zwiększało liczbę tematów poruszanych na szkoleniach. Od Nowego Roku zwiększa ich dostępność, przez wprowadzenie szkoleń na terenie hal Makro w całej Polsce, a nie tak jak dotyczas tylko w Warszawie. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane