MHSI: klienci najczęściej robią zakupy rano oraz w godzinach popołudniowych

Autor: dlahandlu.pl 12 kwietnia 2010 14:28

Katarzyna Górnicka, kierownik sklepu Międzywojewódzkiej Handlowej Spółdzielni Inwalidów Warszawa-Zachód przy ul. Grójeckiej w Warszawie zauważa, że w tygodniu sklep jest najczęściej odwiedzany w godzinach przedpołudniowych. - Pierwsi klienci pojawiają się zaraz po otwarciu, czyi około 7 rano. Robią przeważnie drobne zakupy w drodze do pracy - mówi nasza rozmówczyni.

Wzmożony ruch trwa do około godziny 10. - Potem klienci pojawiają się sporadycznie, jest ich nieco więcej blisko południa. Większy ruch obserwujemy potem od godziny 16 aż do zamknięcia sklepu, czyli godziny 19. Przychodzi wówczas wielu kupujących, którzy wydają na zakupy więcej niż klienci przedpołudniowi. Mieszkańcy dzielnicy odwiedzają nas chętnie również w sobotę, sklep jest czynny w ten dzień do godziny 15. - informuje Katarzyna Górnicka.

Międzywojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Warszawa-Zachód działa na rynku warszawskim od 1953 r. jako samodzielna jednostka gospodarcza. Prowadzi sześć sklepów spożywczych, a także sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym oraz sklepy z akumulatorami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,80

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane