PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Mieszkańcy małych miejscowości coraz częściej płacą rachunki w sklepie

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 16 października 2009 09:03

Mieszkańcy małych miejscowości coraz częściej płacą rachunki w sklepie

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób dokonujących opłat za rachunki w punktach handlowych zamiast na poczcie czy w banku. Widać to szczególnie w mniejszych miejscowościach. Na taki stan rzeczy wpływają przede wszystkim dwie przyczyny. Przede wszystkim klienci muszą mieć zaufanie, że ich pieniądze trafią na właściwe konto a taką gwarancję daje im skorzystanie z usługi w zaufanym sklepie prowadzonym przez znajomego czy po prostu położonym blisko domu.Drugą przyczyną rosnącej popularności usług finansowych w sklepach jest fakt, że placówki handlowe pracują znacznie dłużej niż konkurencja - z poczty czy banku w mniejszych miejscowościach skorzystać można często tylko do godz. 15 czy 16 a w dzisiejszych czasach klientowi często to nie wystarcza. Sklepy są czynne często do późnych godzin wieczornych i dzięki temu stają się naturalnym miejscem do skorzystania z tego typu usługi przy okazji robienia zakupów.
Nic więc dziwnego, że na rynku coraz więcej jest ofert dotyczących możliwości opłacania rachunków w punktach handlowych. Jednym z nich jest TransKasa - usługa umożliwiająca klientom ponad siedmiuset saloników prasowych Kolportera Sieci Handlowe opłacanie domowych rachunków za gaz, prąd czy telefon.
Liczba transakcji zrealizowanych za pośrednictwem systemu TransKasa tylko w okresie od marca do maja 2009 r. wzrosła o ponad 174 procent. Niektórzy partnerzy Kolportera przyjmują opłaty za kilka tysięcy rachunków miesięcznie. - Zaangażowanie partnerów w promowanie TransKasy daje im wymierne korzyści finansowe, rekordziści mogą dodatkowo zarobić dzięki tej usłudze blisko 2 tysiące złotych miesięcznie - mówi Adam Korus, pełnomocnik zarządu Kolportera Sieci Handlowe.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane