PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Milea zakończyła specjalną ofertę dla nowych franczyzobiorców

Autor: dlahandlu.pl 5 października 2009 09:13

30 września w Stopnicy odbyło się uroczyste otwarcie Milea delikatesy. To już czwarty sklep Milea w województwie świętokrzyskim. Jest to kolejny obiekt, który przystąpił do sieci w ramach promocyjnej oferty dla franczyzobiorców.

Milea do końca września w zamian za zgłoszenie chęci przystąpienia do sieci i zobowiązanie do uruchomienia sklepu do końca listopada oferowała franczyzobiorcom znacznie korzystniejsze warunki współpracy. O tym czy promocja przyniosła skutek przekonamy się pod koniec listopada. W tej chwili nie wiadomo czy Milea planiujekolejną tego typu akcje w przyszłości.
Sieć konsekwentnie zmierza do zrealizowania planu uruchomienia 100 nowych sklepów franczyzowych na przestrzeni całego roku. W pozyskiwaniu franczyzobiorców pomagać mają spotkania przedsiębiorców zainteresowanych konceptem Milea z organizatorami sieci. Ostatnie takie spotkanie odbyło się pod koniec sierpnia w podwarszawskim Zegrzu. Oprócz prezentacji sieci spotkanie obejmowało wizytę w centry dystrybucyjnym sieci w Błoniu, a także możliwość obejrzenia jednego ze sklepów Milea i porozmawiania z jego właścicielem
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9726

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane