Model biznesowy Milea umożliwia zwrot inwestycji po dwóch latach

Autor: dlahandlu.pl 19 kwietnia 2010 07:52

Model biznesowy Milea umożliwia zwrot inwestycji po dwóch latach

Przedsiębiorcy rozpoczynający współpracę z franczyzodawcą mogą zazwyczaj liczyć na pomoc partnera biznesowego. W zależności od modelu franczyzy, pakiety mogą obejmować wszystkie elementy i etapy funkcjonowania sklepu na rynku, lub ich część. - Zaangażowanie służb organizatora, pozwala biorcy licencji na oszczędność czasu i osiągnięcie godziwych zysków. Przyjęty model biznesowy oraz kompletne zastosowanie pakietu Milea pozwala osiągnąć zwrot inwestycji nawet po dwóch latach - mówi Paweł Rozpara, kierownik działu marketingu spółki Detal Koncept, prowadzącej koncepty Milea i Groszek.

Jak wyjaśnia Paweł Rozpara, Milea delikatesy to kompleksowy nowoczesny system franczyzowy. - Franczyzobiorca otrzymuje wiedzę związaną nie tylko ze sprzedażą produktu, czy wykonywaniem usługi, ale dotyczącą prowadzenia całego przedsiębiorstwa - począwszy od oceny zagrożeń i potencjału lokalizacji, wdrożenia technologii sklepu Milea, szkolenia i zarządzania personelem, wykonania wizualizacji placówki, przez sposoby zarządzania asortymentem i ceną, obsługę klienta, aż po lokalny marketing i promocje. Wszelkie działania operacyjne związane z uruchomieniem i codziennym funkcjonowaniem delikatesów na bieżąco wspiera Regionalny Kierownik Operacyjny - mówi przedstawiciel spółki Detal Koncept.

Sklepy Groszek to tradycyjna, sprawdzona na obszarze całej Polski oferta franczyzy. - Posiadają jednolite standardy wyposażenia i wizualizacji sklepu, spójny system promocji centralnych, nabywają towar w preferencyjnych u dystrybutorów Grupy Handlowej Emperia. Franczyzobiorca ma dużą autonomię w kształtowaniu asortymentu - dodaje Paweł Rozpara.

Detal Koncept to organizator ogólnopolskich sieci franczyzowych, jedna z największych organizacji kupieckich w Polsce. Spółka wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane