MojeGotowanie.pl uruchomiło wirtualne delikatesy

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 17 lipca 2009 09:29

Serwis kulinarny MojeGotowanie.pl (należący do grupy multimedialnej G+J) uruchomił funkcję zakupów spożywczych on-line. Zainteresowany przepisem użytkownik wybiera opcję „Kup składniki do przepisu" i składa zamówienie on-line z bezpłatną dostawą do domu.

Serwis MojeGotowanie.pl jako pierwszy serwis z przepisami kulinarnymi uruchamia funkcję zakupów spożywczych online. Aktualnie 75 proc. przepisów opublikowanych na stronie www.mojegotowanie.pl zostało uzupełnione o listę produktów niezbędnych do przygotowania potrawy. Kolejne uzupełniane są o listy zakupów na bieżąco, w miarę dodawania przepisów przez użytkowników.

Nowa funkcjonalność jest jednym z pierwszych tego typu rozwiązań w Polsce i została przygotowana wspólnie z liderem na rynku supermarketów on-line - firmą Frisco.pl. Innowacyjne rozwiązanie znalazło już uznanie u internautów, którzy pochlebnie ocenili je na forum serwisu.
- Aplikacja intuicyjnie przeprowadza użytkowników przez niezbędne formalności, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością dla zabieganych pasjonatów gotowania - mówi Marek Siek, Project Manager serwisu MojeGotowanie.pl.

W delikatesach MojeGotowanie.pl można kupić zarówno podstawowe produkty spożywcze - m.in. świeże pieczywo, nabiał, wędliny, owoce, warzywa i przyprawy, jak również składniki wykorzystywane w sekcji „Kuchnie świata" (np. owoce morza).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane