Mokpol otworzy sklep na Mokotowie

Autor: Radosław Wałkuski, dlahandlu.pl 4 marca 2009 13:58

Pod koniec marca ma zacząć działać nowy sklep spółdzielni przy ul. Modzelewskiego w Warszawie. Jeszcze w tym roku sieć zostanie powiększona o kolejny obiekt – dowiedział się portal dla handlu.pl.

- Już kiedyś był w tym miejscu Mokpol, w starym blaszaku, nazywanym zwyczajowo „Baltazar" - mówi Anna Harasymiuk z działu marketingu spółdzielni. - Dwa lata temu sklep został zlikwidowany, a pawilon zburzony. Niedawno na jego miejscu powstał nowy budynek. Właśnie w nim, na parterze, będzie działał nowy sklep - wyjaśnia Harasymiuk. Całkowita powierzchnia sklepu to 550 m., z czego 380 m przeznaczonych został ona salę sprzedażową.

Spółdzielnia nie boi się kryzysu i jeszcze w tym roku chce otworzyć kolejną placówkę - na Ursynowie, przy ul. Beli Bartoka. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy to dokładnie nastąpi.
Od początku roku Mokpol uruchomił również możliwość robienia zakupów przez Internet. - Asortyment naszego wirtualnego sklepu dokładnie się pokrywa z asortymentem oferowanym w sklepach - informuje Anna Harasymiuk. Dostawy realizowane są na obszarze całej Warszawy w godzinach od 10 do 20. Opłata za transport uzależniona jest od wielkości zakupów. W przypadku koszyka powyżej 250 zł klient nie płaci za transport. - Na razie jesteśmy na etapie testowania nowej formy sprzedaży. Obserwujemy zachowania klientów i na tej podstawie będziemy podejmować kolejne decyzje dotyczące dalszego rozwoju sklepu internetowego - mówi Anna Harasymiuk. - Kładziemy również nacisk na promocję. Wykorzystujemy do tego celu powierzchnię reklamową, znajdującą się na naszych obiektach oraz gazetki promocyjne. W dalszej perspektywie chcemy również zamieszczać reklamy w środkach komunikacji publicznej.

Spółdzielnia Spożywców Mokpol jest właścicielem sieci sklepów w Południowej części Warszawy: w Śródmieściu, na Mokotowie, Ursynowie, Sadybie i w Konstancinie-Jeziornej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane