REKLAMA
REKLAMA

Można dostać środki na systemy informatyczne

Autor: Puls Biznesu 22 września 2009 10:54

Prawie 157 mln zł czeka na małe i średnie firmy, które wspólnie utworzą elektroniczne platformy wymiany informacji lub zintegrują systemy informatyczne. Kwota wsparcia na ten projekt to co najmniej 20 tys. zł, ale można wziąć nawet 2 mln zł. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosila ostatni w tym roku konkurs na wspieranie elektronicznego biznesu (działanie 8.2). Od 5 października rozpocznie się nabór wniosków. Potrwa do 23 października - podaje Pus Biznesu.

REKLAMA

- PARP współfinansuje takie projekty, które automatyzują komunikację handlową (wymianę danych) oraz koordynują działanie między co najmniej trzema przedsiębiorcami - tłumaczy Rafał Fabiszewski, konsultant z Europejskiego Centrum Przedsiębiorczości.


Wsparcie może być udzielone przedsiębiorcy, który chce dostosować własne systemy informatyczne do systemów przedsiębiorców, z którymi kooperuje.

Firmy, które wygrają konkurs, mogą pobrać zaliczki na realizację projektów. Przekazywana jest jedna transza zaliczki wysokości do 30 proc. wartości dofinansowania. Beneficjent określa ją w harmonogramie płatności. Kolejne transze dofinansowania wypłacane są w formie refundacji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA