PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Najlepiej sprzedające się produkty bio: Artykuły sypkie, torby i nabiał

Autor: Radosław Wałkuski, dlahandlu.pl 27 kwietnia 2009 10:23

Najlepiej sprzedające się produkty bio: Artykuły sypkie, torby i nabiał

Spośród sprzedawanych przez Społem Warszawską Spółdzielnię Spożywców Śródmieście produktów ekologicznych najlepiej sprzedają się artykuły masowe, torby ekologiczne i nabiał. Najgorzej wypadają warzywa i owoce.

Udział produktów masowych, takich jak kasze, makarony czy płatki w sprzedaży ekologicznej żywności jest największy i wynosi 16,54 proc. Drugą kategorią pod względem popularności w warszawskiej spółdzielni są torby ekologiczne: spółdzielnia ma w ofercie zarówno torby bawełniane, jak i polipropylenowe. Ich udział w sprzedaży produktów Bio wynosi 12,07 proc. Dużą popularnością cieszy się również nabiał, kategoria bakalie i suszone owoce oraz wędliny. Ich udział wynosi odpowiednio11,27 proc., 8,09 proc. i 6,82 proc. Na dalszych miejscach znalazły się przekąski takie jak ciastka, krakersy i chipsy, soki, przetwory. Najmniej popularną grupą są warzywa i owoce ze względu na trudności z ich przechowywaniem i eksponowaniem.


Społem WSS Śródmieście prowadzi sprzedaż produktów ekologicznych od 2005 roku. Na początku były one dostępne w trzech sklepach, obecnie klienci mogą kupić je w 12 placówkach handlowych sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,51

 • Min

  9,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane