Najpopularniejsze są najprostsze etykiety cenowe

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2009 09:37

Producenci prześcigają się w wymyślaniu i wprowadzaniu do oferty coraz nowszych etykiet cenowych. Mają one zachęcać kupujących, dlatego są coraz czytelniejsze i łatwiejsze do zauważenia pośród towarów. Właściciel sklepu może wybrać np. kasetki cenowe. To przezroczysty element wewnątrz którego umieszcza się cenę.

Składa się z części tytułowej (tu można krótko opisać produkt) i cenowej (cyferki w komplecie). Kasetka może być mocowana na
podwójną szpilkę lub zestawem mocującym do regału. Zestaw 25 sztuk kosztuje około 150 złotych netto. Na rynku dostępne są też etykiety specjalistyczne. Etykiety cenowe na sznurku wieszane są na hakach w sklepach wędliniarskich i zakładach mięsnych. Kosztują około 1 zł za sztukę. Dostępne są także etykiety cenowe na butelki. Są one stosowane zarówno w sklepach spożywczych jak i monopolowych. Zapewniają bardzo szybkie i wygodne oznaczenie ceny na każdej standardowej butelce - poprzez zawieszenie (mają otwór). Funkcjonują także samoprzylepne etykiety cenowe naklejane ręcznie lub przy pomocy dyspenserów.

Właściciel sklepu z Milanówka przekonuje, że słyszał o tych wszystkich rodzajach etykiet. Jednak w swoim sklepie stosuje jeden rodzaj. - W moim sklepie korzystam z etykiet cenowych laminowanych. Są tanie, 50 sztuk kosztuje 15 złotych, i różnokolorowe, dzięki czemu zaznaczam różne grupy towarów. Lubię je, bo są proste w użyciu. Wystarczy napisać cenę niezmywalnym flamastrem. Gdy cena się zmienia po prostu wyrzucam etykietkę - przekonuje właściciel sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Adam 2014-01-09 19:05:09

  Chciałbym polecić etykiety laminowane firmy Office Expert z Opalenicy (producentcenowek.pl) Sa naprawde solidni i rzetelni. Cenówki bdb jakosci, otrzymałem po 2 dniach i to jeszcze podzielone na sklepy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,46

 • Min

  2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane