REKLAMA
REKLAMA

Napad na Biedronkę "dla żartu"

Autor: Dziennik Bałtycki 10 marca 2009 13:58

Grupa zamaskowanych mężczyzn wpadła do bytowskiej Biedronki. Wśród wiązanki przekleństw klienci i kasjerki dowiedziały się, że to napad. Ludzie wpadli w popłoch, a młodzieńcy w kominiarkach zaczęli zabierać towar z półek. Jakież było zdziwienie przerażonych kasjerek, gdy zamaskowana grupa wyciągnęła pieniądze przy kasie. Chcieli zapłacić za towar.

REKLAMA

- Okazało się, że był to głupi żart. Bezkarni jednak nie będą. Odpowiedzą za zakłócanie porządku publicznego - mówi Michał Gawroński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Obsługa Biedronki powiadomiła policję dzień po udawanym napadzie. Sprawcy zostali szybko ustaleni. Dwaj usłyszeli już zarzut zakłócania porządku publicznego. Chodzi o 16-letniego Marcina K. i 16-letniego Tomasza S., którzy staną przed sądem dla nieletnich. W "akcji" brał udział jeszcze 17-latek, który jeszcze nie usłyszał zarzutów, ale za wybryk odpowie jak dorosły. Grozi mu do 5 tysięcy złotych grzywny. Czwarty uczestnik zdarzenia nagrywał wszystko telefonem komórkowym, bo film miał być zamieszczony w internecie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA