Nasiona warzyw i owoców to pomysł na wiosenne zyski

Autor: Marcin Zoch, dlahandlu.pl 3 marca 2010 09:36

W sklepie spożywczym pojawiły się nasiona i cebulki kwiatów i warzyw.

- To mój własny pomysł. Działam w miejscowości, gdzie większość osób mieszka w domach. Większość ma ogródki, jeśli nie warzywne to kwietniki. w pobliżu znajduje się dość duży sklep ogrodniczy. Dzięki pomocy jego właścicielki ze specjalistycznej hurtowni dostałam stojak na nasiona i same nasiona - informuje właścicielka podwarszawskiego sklepu.
Stojak z nasionami został ustawiony w pobliżu części chemiczno-przemysłowej sklepu. Znalazły się tu nasiona kwiatów oraz warzyw oraz ziół. Dodatkowo właścicielka zdecydowała się zgrupować towary kojarzące się z ogrodem. W sąsiedztwie nasion pojawiły się świeże zioła. Według właścicielki są one ciekawym, naturalnym uzupełnieniem ekspozycji nasion i cebulek. Na stojaku jest miejsce także na drobne narzędzia ogrodnicze, dlatego w sklepie spożywczym można kupić niewielkie łopatki i grabki.
- Zastanawiam się nad sprzedażą nawozów i ziemi. Jednak w sklepie nie mam zbyt wiele miejsca. Sprzedaż musiałaby odbywać się na dworze. Jednak póki co teren sklepu jest zbyt rozmoknięty, poza tym wydaje mi się, że powinno powstać jakiś zadaszenie, chociażby namiot, żeby towar nie mókł na deszczu - informuje sprzedawczyni.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane