Nasz Sklep przyłącza miesięcznie kilka placówek

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2010 13:49

Nasz Sklep przyłącza miesięcznie kilka placówek

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. intensywnie się rozwija. Co miesiąc dołącza do niej kilka nowych sklepów. Na koniec lutego było ich już 1402. - Poszerzyliśmy także terytorium działania sieci. Dołączyły do nas placówki z Dolnego Śląska - mówi Jan Sałata, wiceprezes spółki.

Zapytany o prognozowaną liczbę sklepów sieci na koniec roku, wiceprezes sieci nie udziela konkretnej odpowiedzi. - Dynamicznie się rozwijamy i trudno przewidzieć jaką liczą placówek zamkniemy bieżący rok. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz opolskiego - mówi Jan Sałata.

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. została zawiązana w 2000 roku. Jej prezesem jest Krzysztof Tokarz, a akcjonariuszami - właściciele sklepów reprezentujący wyłącznie kapitał polski.

Powstanie spółki zapoczątkowały spotkania kupców z Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla, Dębicy. W toku dyskusji doszli do wniosku, że tylko systematyczne zakupy towarów w najlepszych hurtowniach w zorganizowanej grupie zakupowej pozwolą uzyskać dobre warunki zakupowe zarówno pod względem ceny jak i szerokiej gamy asortymentu. Dodatkowym impulsem do zrzeszenia się sklepów było narastające zagrożenie ze strony napływającego i dynamicznie rozwijającego się handlu z udziałem kapitału zagranicznego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,74

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane