Naturhouse zachęca franczyzobiorców wysoką marżą

Autor: franczyzawpolsce.pl 24 czerwca 2009 13:08

Naturhouse szuka chętnych do otwarcia i prowadzenia sklepu z produktami dietetycznymi. Wabikiem na franczyzobiorców ma być niewielka kwota inwestycji oraz bardzo wysoka marża.

W każdym ze sklepów należących do sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka, otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy.

W Polsce poszukiwane są osoby lub podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą na zasadach franchisingu. Potencjalnym franczyzobiorcom Naturhouse oferuje: możliwość prowadzenia własnej firmy korzystającej z naszego know-how, stosunkowo niewielki koszt inwestycji, bardzo wysoką marżę oraz strefę wyłączności geograficznej.

Swoją ofertę Naturhouse kieruje do osób z doświadczeniem w dziedzinie dietetyki, biologii, farmaceutyki, a także do inwestorów i przedsiębiorców chcących propagować zdrowy tryb życia, do osób dynamicznych, szukających pomysłu na własny biznes i zdecydowanych na odniesienie sukcesu. Kwota inwestycji w przypadku otwarcia centrum dietetycznego Naturhouse w największej mierze jest uzależniona od lokalizacji i wysokości czynszu za lokal. Na podstawie dotychczas otwartych w Polsce placówek oceniamy, iż zawiera się ona w przedziale od 65 do 95 tysięcy złotych. Jedyną opłatą pobieraną przez Naturhouse jest roczna opłata licencyjna, pobierana z góry za każdy rok obowiązywania umowy franchising owej. Jej wysokość to 2400 złotych ( plus 22% VAT ).

W Polsce funkcjonuje 47 centrów dietetycznych Naturhouse. Z tego 6 to jednostki własne a 41 to jednostki franczyzowe. Pierwsza jednostka własna powstała 24.04.2006 r. w Gdyni na ulicy Świętojańskiej 89, pierwsza jednostka franczyzowa otwarta została 02.01.2007 r. w Łodzi na ulicy Traugutta 2.

Przeczytaj także:

W Polsce do roku 2010 Naturhouse zakłada otwarcie co najmniej 100 jednostek franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane