Nauczą młodych sprzedawców zawodu

Autor: Gazeta Wyborcza 27 października 2009 11:38

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie rozpoczęła realizację projektu "Zawodowy Plan - Kwalifikacje - Praca" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VI, Działania 6.1, Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - podała Gazeta Wyborcza.


Projekt jest realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie i będzie trwać do końca czerwca 2010 roku.

W województwie warmińsko - mazurskim projekt "Zawodowy Plan - Kwalifikacje - Praca" obejmie swym działaniem łącznie 60 osób. Projekt realizowany będzie w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu i Olsztynie.

Wsparciem zostanie objęta młodzież nieaktywna zawodowo, nieposiadająca kwalifikacji zawodowych, chcąca je podwyższyć lub zmienić.

W ramach szkoleń odbędą się warszaty dla osób zainteresowanych zawodem sprzedawca/ magazynier z obsługą programu magazynowego i wózków jezdniowych z elementem podstawy kursu komputerowego dla 15 osób.

Udział młodych osób w projekcie jest całkowicie nieodpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane