Nawet kilka tysięcy złotych ze sprzedaży doładowań

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2009 12:19

Zdaniem Macieja Cybulskiego, reprezentującego sieć abc, niektóre ze sklepów działających pod tym logo sprzedają miesięcznie doładowania do telefonów komórkowych o wartości kilku tysięcy złotych.

Zapewnia również, że sklepy sieci nie miały problemów z dystrybucją doładowań Polkomtela. - W sieci sklepów abc obsługą w tym zakresie zajmuje się firma PayUp - także należąca do Grupy Eurocash. PayUp oferuje sklepom detalicznym - nie tylko zrzeszonym w ramach naszej sieci - wszystkie możliwe doładowania, na bardzo dobrych warunkach - podkreśla nasz rozmówca.
Okazuje się jednak, że nawet wspomniane przez Macieja Cybulskiego kilka tysięcy złotych miesięcznie nie jest dla właścicieli sklepów gwarancją znacznego zarobku. - Na najpopularniejszych doładowaniach za 5 i 10 zł było do tej pory 6 proc. marży. Po zmianie warunków jest to udział o połowę niższy. Po odliczeniu podatków pozostają naprawdę symboliczne sumy. Wychodzi więc na to, że sprzedaż doładowań odbywa się niemal bez zarobku - mówi właściciel jednego z kiosków dystrybuujących doładowania Polkomtela. Według niego dzienna sprzedaż kształtuje się w granicach 200 zł, co po przemnożeniu daje obrót rzędu niemal 5000 zł miesięcznie.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,49

  • Śr

    3,41

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane