Netto kierownikom sklepów oferuje premie za wyniki placówek

Autor: portalspozywczy.pl 30 listopada 2009 13:20

Duńska sieć Netto Polska poszukuje kierowników do swoich nowootwieranych sklepów na Dolnym i Górnym Śląsku. - Brakuje nam rąk do pracy. Chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem kierowniczym w placówkach handlowych - mówi Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto.

- Obecnie pilnie szukamy kierowników sklepów w Rybniku, Opolu, Raciborzu, Oświęcimiu, Kędzierzynie Koźlu, Pyskowicach - dodaje Sławomir Nitek.
Sieć z miejsca zatrudni osoby z doświadczeniem w pracy na podobnych stanowiskach, chętne do odbycia 3-5- miesięcznych szkoleń, po ukończeniu których będą samodzielnie zarządzać placówką. - Na początek oferujemy szkolenia techniczne, dotyczące zarządzania sklepem, oraz szkolenia miękkie, z zakresu komunikowania się, przywództwa, umiejętności interpersonalnych - wyjaśnia Sławomir Nitek.
Do pracy w Netto mogą się także zgłaszać osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w przyszłym roku, w placówkach, które dopiero są budowane w ich miejscowościach. Poza pakietem szkoleń i bardzo rozbudowanym systemem motywacyjny. - Poza stałą pensją, gwarantujemy premie za wyniki sklepu - uzupełnia Sławomir Nitek.
Duńska sieć jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku. Netto ma w naszym kraju dwa centra dystrybucyjne oraz ok. 175 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • klient 2010-01-09 14:57:58

    Widziałem te szkolenia techniczne, dotyczące zarządzania sklepem, w życiu. Kierownik sklepu zachowuje się ciągle jak święta krowa, która jak się zbliży do pracownika to lepiej zapaść się pod ziemię niż cokolwiek się odzywać. Nie raz już jako klient odezwałem się do takiego bydlaka że gdyby ktoś do mnie się tak odezwał jak Pan to by swojej pięknej uśmiechniętej buzi nie poznał - to jest straszne co wyprawia się w sklepach tego typu

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane