REKLAMA
REKLAMA

Netto otwiera kolejny dyskont w Myśliborzu

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2010 10:48

Netto otwiera kolejny dyskont w Myśliborzu

W czwartek, 15 kwietnia, ruszy pierwsze Netto w 12-tysięcznym Myśliborzu w woj. zachodniopomorskim. Przy ulicy Lipowej, na standardowych 660 mkw. powierzchni handlowej, zmieści się hala sklepowa. Będą też trzy stoiska poddzierżawców - mięsne, piekarnia i kiosk z prasą.

REKLAMA

Netto w Myśliborzu to już 187 sklep sieci w Polsce i trzeci otwarty w tym roku.  Za zakupy już w dniu otwarcia będzie można zapłacić kartą. Zmotoryzowani klienci będą mogli zostawić samochód na parkingu, na którym zmieści się 47 aut.
W myśliborskim Netto znalazło zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo). Są to pracownicy przeniesieni z likwidowanego marketu w Barlinku. Zdecydowali się na dojazdy do nowego sklepu.

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA