Nie można otworzyć już wybudowanej Biedronki

Autor: Gazta Współczesna 2 lutego 2010 11:12

W Grabówce już dawno temu zbudowano Biedronkę, jednak sklep nie został jeszcze otwarty - bo tego potrzebny jest dojazd. Jednak dojazdu nie będzie bo jest to zbyt niebezpieczne - czytamy w Gazecie Współczesnej.

Chodzi o pawilon handlowy, który powstał na terenie miejscowości Zaścianki koło Białegostoku tuż obok drogi krajowej nr 65. Dla mieszkańców pobliskich wsi byłby to jedyny większy sklep w okolicy.

Umowę o wybudowaniu pawilonu spółka Jeronimo Martins Dystrybucja SA podpisała na początku 2009 roku, działka miała być kupiona po wybudowaniu pawilonu oraz spełnieniu szeregu wymogów. Jednak po drodze pojawiło się wiele przeszkód.

Właściciel od początku miał problemy z uzyskaniem pozwolenia na budowę, a później z uzyskaniem zgody na wjazdy i wyjazdy z działki. Do dzisiaj nie otrzymał zgody na wjazd na teren działki samochodem ciężarowym, a jest to warunek konieczny do zakupu tej nieruchomości. Z tego powodu pawilon handlowy nie został jeszcze przejęty przez JMD. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Białystok odmówiła zgody na przebudowę istniejącego zjazdu indywidualnego na zjazd publiczny z drogi krajowej nr 65

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • xx 2010-02-15 14:15:02

  zamknac biedronki

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,24

 • Min

  3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane