Niemcy praktykują w śremskiej Billi

Autor: pr 30 kwietnia 2009 10:20

Troje uczniów zza zachodniej granicy, przebywających na wymianie uczniowskiej w śremskim Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego, odbywa dziesięciodniowe praktyki w miejscowym supermarkecie Billa.

- Niemieccy goście to uczniowie szkoły zawodowej w Osterholz-Scharmbeck w Dolnej Saksonii, a w Polsce znaleźli się dzięki unijnemu programowi Leonardo da Vinci - mówi Ewa Łusiak z działu marketingu Billa.

Praktyki niemieckich uczniów w śremskim markecie Billa przy ulicy Kolejowej, potrwają od 27 kwietnia do 13 maja.

Podczas praktyk uczniowie uzyskają także niezbędną wiedzę z zakresu polskich norm bezpieczeństwa i higieny pracy. Market Billa, pochwali się sposobami postępowania z odpadami powstającymi w sklepie i opakowaniami wielokrotnego użytku.

Praktykanci będą mieli także konkretne obowiązki. Jeden z nich to pomoc w rozkładaniu towarów w magazynie i na sklepowych regałach. Niemieckiej młodzieży nie ominie także sprzątanie podłogi i pomieszczeń socjalnych. Podczas zajęć w sklepie, wraz polskimi kolegami ze śremskiej szkoły, praktykanci wezmą także aktywny udział w promocji wybranych produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane