REKLAMA
REKLAMA

Nowa Stokrotka w Świdnicy

Autor: dla handlu.pl 11 maja 2009 11:31

Sieć sklepów stokrotka otworzyła kolejną placówkę - tym razem w Świdnicy. Nowy supermarket znajduje się w Galerii Stokrotka w Świdnicy, przy ulicy Wróblewskiego 1 a.

REKLAMA

Emperia Holding zamierza w tym roku uruchomić kilkadziesiąt sklepów z logo Stokrotka.
Stokrotka to sieć supermarketów, zlokalizowanych na osiedlach mieszkaniowych i w dużych centrach handlowych w całej Polsce. Obecnie działa już ponad 140 supermarketów osiedlowych. W tym roku firma zamierza otworzyć kilkadziesiąt nowych lokalizacji. Stokrotka to sklepy o powierzchni 300-1.400 metrów kw.

 • i juz 2011-02-10 11:52:01

  do Inga jaki problem na Zawiszowie jakoś nikt nie narzeka widzisz na tym śmiesznym forum jakiś komentarz na ten temat?? to wy tam macie zawsze jakiś problem Była p. Agnieszka źle teraz nowa kierowniczka i też źle Do roboty a nie tylko psioczycie na innych

 • SZCZERA 2011-01-30 22:26:23

  A JA WAM POWIEM TAK PROBLEM LEŻY PO WASZEJ STRONIE A NIE PO STRONIE KIEROWNICTWA BO KTOKOLWIEK BY TAM NIE OBIOŁ WŁADZY TO WAM I TAK NIEDOGODA I TAK BEDZIE ZŁY BO ZWRÓCI KOMUŚ O COS UWAGE A TAK NAPRAWDE NA TYM POLEGA ICH PRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bezstronny 2011-01-29 20:46:03

  Witam

  Ludzie zastanówcie się co wypisujecie, napewno swoimi wypowiedziami sprawiacie komuś przykrość. Uważam iż powinniście

  rozwiązywać swoje problemy między sobą w sklepie a napewno nie na forum.Myślę że niektóre zwolnienia mogą być przyczyną BARDZO ZŁEJ ATMOSFERY W PRACY. Ja napewno bym w takich warunkach nie mógł pracować- to co wy tam stworzyliście to koszmar. Zastanówcie się naprawdę gdzie leży problem ,oraz postarajcie się go rozwiązać.Powodzenia

ZOBACZ WSZYSTKIE (61)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA