Nowy pomysł na uatrakcyjninie zakupów w Kefiku

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 4 maja 2009 12:27

Od niedawna klienci odwiedzający stronę internetową Kefirka mogą wirtualnie przejść się po jednym ze sklepów. Na razie projekt pełni funkcję marketingową, w przyszłości w ten sposób klienci będą mogli dokonywać zakupów w internetowym sklepie sieci - dowiedział się portal dla handlu.pl

Internauci odwiedzający witrynę kefirek.pl zapraszani są do odwiedzenia sklepu. Można swobodnie „chodzić" po sklepie i oglądać kolejne jego poziomy (sklep ma dwa piętra). Istnieje również możliwość zbliżeń i dokładnego obejrzenia półek z produktami. Wirtualny spacer wygląda atrakcyjnie i zachęcająco, jego wadą jest natomiast powolne ładowanie się kolejnych ujęć.

- Obecnie udostępnienie tej funkcji ma charakter reklamowy. Chcemy też przyzwyczaić naszych klientów do takiego narzędzia, bo mamy zamiar dać im w przyszłości możliwość robienia internetowych zakupów właśnie na zasadzie nawigowania po sklepie - informuje Ola Żarska, kierownik marketingu w Kefirku.- Klient zamiast korzystać z wyszukiwarki będzie mógł chodzić po sklepie i wybierać z wirtualnych półek interesujące go artykuły. Liczymy na to, że nowe rozwiązanie stanie się udogodnieniem, bo klientom często łatwiej jest wyszukiwać artykuły w oparciu o to jak wyglądają, a nie jaką mają nazwę. Taka forma będzie bardziej przypominać robienie tradycyjnych zakupów zachowując jednocześnie wszystkie zalety zakupów on-line - podkreśla Żarska.

Kefirek posiada obecnie ponad dwadzieścia obiektów własnych, w większości na terenie Krakowa. Sieć stara się każdego roku otwierać sześć nowych placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane