O wyborze kasy fiskalnej decyduje funkcjonalność

Autor: dlahandlu.pl 16 listopada 2009 09:50

Wybór kasy to dla wielu właścicieli duży problem, bo ceny kas fiskalnych wahają się od 500 do 3 tys. złotych. Różne są też ich funkcjonalności, dlatego trudno się je porównuje i wybiera.

- Szukałem kasy z wbudowaną drukarką, z szufladą na pieniądze i z możliwością drukowania doładowań kont abonentów telefonów komórkowych. Według mnie, warto poświęcić trochę czasu na porównanie możliwości i funkcjonalności urządzeń, bo będzie się z nich korzystało przez kilka lat, po kilka godzin dziennie - przekonuje właściciel sklepu.
Po awarii dotychczas używanej kasy fiskalnej, koszt jej naprawy wydał się właścicielowi sklepu zbyt wysoki. Postanowił kupić nowe urządzenie. Na wstępie odrzucił produkty marki, która odmówiła posłuszeństwa.
- Wybrałem się na rekonesans po supermarketach z elektroniką. Nie wyobrażam sobie zakupu kasy fiskalnej w internecie. Lubię dotknąć urządzenia, zobaczyć jak wymienia się papier, spojrzeć czy wyświetlacz jest wyraźny. Owszem po wyborze urządzenia, często okazuje się, że warto kupić ten model w sklepie internetowym, w atrakcyjniejszej cenie. W moim przypadku okazało się, że cena urządzenia w sklepie jest porównywalna z internetową. Kasę kupiłem więc w tradycyjnym sklepie, z natychmiastowym odbiorem - informuje właściciel sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,29

  • Śr

    1,65

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane