Od 1300 do 1800 zł - płaca ekspedientki w Warszawie

Autor: dla handlu.pl 25 maja 2009 12:17

Jak wynika z analizy ogłoszeń zamieszczanych w prasie i internecie pracownicy zainteresowani pracą sprzedawców w stołeczmych sklepach spożywczych mogą liczyć maksymalnie na 1800 zł netto miesięcznej pensji.

Wynagrodzenia w sklepach uzleżnione są od wielkości sklepu, liczby dni, w które należy pracować (od 5 do 7), a także czy praca jest w systemie zmianowym, czy tylko na jedną zmianę.

Średnia pensja miesięczna w handlu w Warszawie to ok. 1300 -1800 zł netto plus ewentualne premie, uzależnione od wyników. Najniższa propionowana pensja to 1300 zł. Jednak najczęściej można oczekiwać wynagrodzenia na poziomie 1700 zł netto.

Kasjerzy, sprzedawcy, a nawet kierownicy sklepów i ich zastępcy muszą być przygotowani na pracę przez siedem dni w tygodniu, rano i do późnego wieczora. Główne wymagania im stawiane to dyspozycyjność. Na podstawowe stanowiska przyjmowane są osoby bez szczególnych kwalifikacji, często bez zawodu i umiejętności. Część ogłoszeń zawiera jednak informacje, że osoby powinny znać obsługę kas fiskalnych i mieć już za sobą doświadczenia w pracy w handlu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11084

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane