REKLAMA
REKLAMA

Odświeżacze w sprayu najszybciej rotują na półce

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2010 09:26

Odświeżacze powietrza to nieodłączny element stoiska przemysłowego w sklepach. - Klienci zdecydowanie najczęściej sięgają po odświeżacze w sprayu. Być może dlatego, że są na rynku najdłużej i są stosunkowo tanie. Kupujący wybierają przede wszystkim zapach leśny, cytrusowy i morski - informuje sprzedawczyni ze sklepu sieci Żabka.

REKLAMA

Mniejszą popularnością cieszą się odświeżacze w żelach i świece aromatyczne. - W ostatnich miesiącach na popularności zyskały najdroższe odświeżacze elektryczne. Myślę, że pomogły w tym reklamy telewizyjne, a także wygoda stosowania. Klienci często pytają też o łazienkowe minispraye z wymiennymi wkładami - twierdzi sprzedawczyni.

W sklepie odświeżacze są ustawione według rodzaju opakowania: w aerozolu, w sprayu, w żelu, elektryki, minispraye, do samochodów. W ramach kategorii można kupić starter bądź zapas. - Stali klienci kupując odświeżacze często poszukują zapasów. Jednak producenci często prowadzą politykę promocyjną niezrozumiałą dla klientów. Stale promują startery, co oznacza, że zapas jest droższy niż nowe urządzenie. Prowadzi to tego, że klienci za każdym razem biorą z półki zestaw startowy - zauważa sprzedawczyni.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA