Opóźnienie inwestycji przez ustawę o WOH

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 10 marca 2009 13:07

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni otworzy wkrótce kolejną placówkę handlową. - Gdyby nie ustawa o wielkopowierzchniowych obiektach handlowych sklep ten byłby oddany do użytku już w 2008r. - zapewnia Adam Sosnowiec.

Nowy obiekt zlokalizowany będzie w Zawadzie, osiem kilometrów od Bochni. Powierzchnia użytkowa sklepu wynosi 520 m kw., handlowa - niespełna 400. - Obecnie obiekt jest w trakcie budowy. Zgodnie z planami oddanie do użytku ma nastąpić w czerwcu tego roku - informuje Adam Sosnowiec, prezes spółdzielni. - Będzie to budynek parterowy, w którym znajdzie się również punkt apteczny i fryzjer. Działalność handlową, spożywczą i przemysłową prowadzić będziemy we własnym zakresie - wyjaśnia.

Bocheńska spółdzielnia Społem jest właścicielem największego obiektu handlowego w liczącej prawie 30 tys. mieszkańców Bochni. Na dzień dzisiejszy ma on ponad 4,3 tys. m kw. powierzchni użytkowej i niemal 3 m kw. powierzchni handlowej. - Mimo bardzo dużej konkurencji różnych sieci handlowych i planujemy rozbudowę tego obiektu o dalsze 1,5 tys. m. kw. Teraz czekamy na wydanie pozwolenia na budowę - wyjaśnia

Społem PSS w Bochni prowadzi działalność detaliczną, gastronomiczną, produkcję pieczywa i ciasta a także przetwórstwo mięsa i produkcje wędlin. W skład sieci wchodzi obecnie osiem sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,89

  • Śr

    2,64

  • Min

    2,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane