Organic Farma Zdrowia szkoli kadrę menadżerską i realizuje program odkupu sklepów ekologicznych

Autor: www.dlahandlu.pl 27 grudnia 2012 11:46

Organic Farma Zdrowia szkoli kadrę menadżerską i realizuje program odkupu sklepów ekologicznych

W grudniu ruszyły drugie w Krakowie delikatesy Organic Farma Zdrowia. Zarząd spółki podpisał w listopadzie umowę w ramach której odkupił od poprzednich właścicieli krakowski sklep zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Odkup sklepów sprzedających żywność ekologiczną jest jedną z przyjętych form pozyskiwania lokali do sieci. Jest to już 7 sklep sieci pozyskany w ten sposób.

- Listopad był okresem bardzo intensywnej pracy nad nowymi projektami marketingowymi, które będą uruchomione na przełomie roku oraz w pierwszym kwartale 2013 roku. W tym okresie również, dla podniesienia kwalifikacji i kompetencji kadry menadżerskiej, przeprowadzone zostały szkolenia z zakresu zarządzania personelem i kategoriami produktowymi dla całego, kilkudziesięcioosobowego zespołu kierowniczego w spółce - podała firma w miesięcznym raporcie.

Organic Farma Zdrowia liczy 22 sklepy w 9 miastach Polski, co czyni ją największą ekologiczną siecią sprzedażową w kraju.

Przychody netto Organic Farmy Zdrowia po trzech kwartałach bieżącego roku wyniosła 27 392 tys. zł. Strata na sprzedaży to 850 tys. zł, a strata netto wyniosła 892 tys. zł.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • krum56 2012-12-27 18:33:39

  Kupowałem żywnść eko z wyboru - ma intensywnieszy smak i jest zwyczajnie zdrowsza - wystarczy zapoznać się z pierwszymi lepszymi badaniami, które to potwierdzą. Teraz to chyba będzie konieczność w obliczu inwazji GMO

 • kali 2012-12-27 17:05:51

  Mam nadzieję, że sieć Organic będzie rozwijała się jeszcze szybciej. To w końcu alternatywa dla GMO, które w najbliższej przyszłości nas zaleje...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,36

 • Śr

  3,76

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane