Ostatni dzwonek na wyprzedaż letniego asortymentu

Autor: dlahandlu.pl 17 września 2009 11:43

Druga połowa września to ostatni moment na sprzedaż typowo letnich produktów, jak lody czy napoje. Od października na najbliższe pół roku przestaną one przyciągac klientów a co za tym idzie zmieni się też ich miejsce w eskpozycji.

- Zazwyczaj w tym okresie dokonujemy niewielkiego przemeblowania w sklepie. Na mniej eksponowane miejsce przesunięte zostają przede wszystkim chłodnie z lodami oraz dodatkowe lodówki z napojami i piwem - mówi kierownik samoobsłudowego sklepu w centrum Warszawy.
W to miejsce w jego sklepie pojawiają się najczęściej towary objęte specjalnymi ofertami promocyjnymi. - Na widoku pozostają wciąż napoje, tyle że w wersji nieschlodzonej - dodaje. Jego zdaniem warto też pamiętać o zaopatrzeniu się na ten okres w przynajmniej podstawową ofertę leków dostępnych bez recepty. - W tym czasie wzrasta zazwyczaj liczba przeziebień a to oznacza, że będą chętni na zakup tabletek przeciwbólowych czy na kaszel - słyszymy.
O końcowym momencie ekspozycji letnich kategorii decyduje przede wszystkim pogoda. - We wrześniu czasami zdażają się wciąż upalne dni a wówczas warto poczekać kilka dni z przesunięciem lodówek - przestrzega nasz rozmówca.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane