Otwarcie nowego sklepu powinno zapaść w pamięć

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 28 października 2009 08:45

Otwarcie nowego sklepu powinno zapaść w pamięć

W przypadku sieci sklepów niezwykle istotne jest budowanie więzi klientów z marką. Można to uzyskać na wiele sposobów. Dobrą okazją do nawiązania pierwszego kontaktu z nowymi klientami i zbudowania takiej więzi jest uruchomienie nowej placówki.

Coraz częściej sieci sklepów decydują się na dostarczenie klientom nowego sklepu dodatkowych atrakcji w dniu otwarcia, bądź nawet przez pewien okres czasu. Najpopularniejszą formą zachęty do odwiedzenia nowej placówki są wszelkiego rodzaju promocje cenowe. Dają one pewność, że w dniu inauguracji nie zabraknie klientów. Coraz częściej jednak sklepy nie ograniczają się tylko do takich działań. Coraz popularniejsze staje się choćby przeprowadzanie wszelakich konkursów czy loterii z nagrodami a także atrakcji takich jak występy artystyczne czy pikniki dla całych rodzin.
Tę ostatnią formę zyskania przychylności klientów przyjęła sieć Netto. 29 października sieć uruchamia jednorazowo aż dwa sklepy w Opolu. Nie zabraknie z tej okazji tradycyjnego pikniku otwarciowego Netto: od godz. 7.30 do 15 wszyscy klienci będą mogli wypić gorącą kawę, herbatę, posilić się kiełbaską z grilla. W Netto przy ul. Wiejskiej zostanie także zaprezentowana wystawa fotograficzna „Netto z pasją", która od dwóch miesięcy towarzyszy otwarciom nowych sklepów duńskiej sieci. Podczas wystawy zostaną zaprezentowani pracownicy firmy, którzy zwyciężyli w konkursie firmowym na najciekawsze hobby.
Netto nie zapomina również o promocjach cenowych. W dniu otwarcia można będzie nabyć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego, co dwie godziny będą rozdawane prezenty dla klientów, ufundowane przez firmy Drobimex, Danone, Starco Union Chocolate.
W podobny sposób zachęca do odwiedzin nowych sklepów sieć Milea. 24 października miało miejsce otwarcie delikatesów Milea w Kodniu w woj. lubelskim. Na pierwszych klientów czekały między innymi słodki poczęstunek i konkursy z nagrodami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,50

  • Śr

    4,80

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane