Parasol termiczny pozwala przedłużyć działalność stoiska na zewnątrz sklepu

Autor: dlahandlu.pl 14 grudnia 2009 08:55

Sklep niedaleko stacji kolejki WKD w Podkowie Leśnej większość towarów sprzedaje przed sklepem. Samo pomieszczenie handlowe jest bardzo małe i ciasne. Trzy osoby w środku robią tłok. Wraz ze zbliżającą się zimą właściciel sklepiku jest zmuszony ograniczyć działalność.

- Zimą likwiduję stoisko na zewnątrz pozostając jedynie przy handlu we wnętrzu sklepu. Tracę ponad połowę klientów, którzy wolą pójść do zlokalizowanego naprzeciwko dużego samoobsługowego sklepu Społem - informuje właściciel sklepu.

W minionym sezonie podjął pewne kroki mające przedłużyć sezon handlowy pod gołym niebem. - Kupiłem parasol termiczny, rodzaj grzejnika na butlę z gazem, który ogrzewa osoby stojące nawet do 3 metrów od niego. To rozwiązanie sprawdziło mi się. Jednak można je stosować do około 5 stopni mrozu. Przy niższych temperaturach jest zbyt mało wydajne. Produkty zamarzają. W tym roku planuję dołożyć do grzejnika ściany i zadaszenie, rodzaj namiotu. Wydaje mi się, że pozwoli to na ekspozycje towarów na zewnątrz sklepu kilka dni dłużej - informuje właściciel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane