Pełny wystrój świąteczny sklepu tydzień przed Wielkanocą

Autor: Edyta Kochlewska, dla handlu.pl 20 marca 2009 12:21

Janina Bruś, właścicielka ośmiu sklepów Torimpex w Toruniu zapewnia, że do Świąt Wielkanocnych przygotwuje się już od miesiąca, ale pełną dekorację świąteczną zostawia na ostatni tydzień przed Wielkanocą.

Torimpex od 23 marca dystrybuuje gazetki reklamowe z ofertą świąteczną swoich sklepów. Firma wkłada je jako gazetkę reklamową do Gazety Toruńskiej. Część dystrybuowana jest bezpośrednio w sklepach. Zatowarowanie w artykuły świąteczna Toripmex zaczyna już na 1,5 miesiąca przed świętami. Wtedy pojawia się dużo artykułów okoliczniościowych: majonez, czekoladki w formie pisanek, koszyczki.

Artykuły świeże zamawiane są na bieżąco w większych ilościach. Zmieniana jest też ekspozycja. Towary związane z Wielkanocą wysuwane są na bardziej widoczne miejsca oraz na wysypy na środku sklepu i przy kasach. - Złożyłam takie same zamówienia w hurtowanich jak w zeszłym roku. Nie spodziewam się żadnego spadku sprzedaży. Koszyki naszych klientów są tak samo wypełnione jak dotychczas - zapewnia Janinia Bruś. 

Toripmex, który ma w Toruniu 8 sklepów nie spodziewa się spadku sprzedaży pomimo, że w mieście ma powstać jeszcze 9 nowych hipermarketów.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,29

  • Śr

    1,65

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane