Płatności bezstykowe we wszystkich sklepach Żabka

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 15 lipca 2009 10:15

W sieci Żabka zakończyło się wdrażanie płatności bezstykowych PayPass. Usługa dostępna jest już w każdym z ponad 2000 sklepów sieci. Także zainteresowanie płaceniem rachunków w Żabce regularnie wzrasta. Liczba klientów płacących rachunki w sklepach sieci przekroczyła 700 tys. osób.

Dla usprawnienia obsługi klienta Żabka wprowadziła bezpłatne Karty Identyfikacji Klienta (KIK), na których zapisane są informacje o regularnie płaconych rachunkach. Sieć oferuje korzystne ceny, standardowa kwota za opłacanie rachunków to 1,49 zł. - Dane zapisane na specjalnej karcie (KIK) to wygoda dla naszych klientów i zapewnienie szybkiej obsługi. Kolejne, wprowadzane przez nas usługi, są reakcją na potrzeby klientów, którzy regularnie robią zakupy w sklepach Żabka i oczekują coraz to nowszych udogodnień - mówi Artur Szymoniak, dyrektor ds. rozwoju usług Żabka Polska S.A.
Płatności bezstykowe PayPass to możliwość akceptacji transakcji do 50 złotych, przez przyłożenie karty płatniczej do czytnika bezstykowego. Nie ma konieczności przeciągania karty przez czytnik ani podawania numeru PIN, dzięki temu skraca się czas realizacji transakcji.
W sklepach Żabka w tzw. Zielonym Okienku oprócz wspomnianych usług oferowane są między innymi: kolektury lotto, doładowania telefonów komórkowych oraz usługa cashback - umożliwiająca podczas robienia zakupów wypłatę gotówki w sklepowej kasie.
Według zapewnień spółki Żabka przygotowuje wdrożenia kolejnych usług, które oferowane będą w sklepach sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • chrusk 2009-09-02 03:06:39  Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  4,77

 • Min

  3,31

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane