Pobyt w klasztorze nagrodą w programie lojalnościowym Benedicite

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2010 11:05

Sieć sklepów z produktami delikatesowymi Benedicite przygotowała dla klientów program lojalnościowy ,,Poznaj klasztorne smaki". - To kolejny etap naszych wysiłków związanych z popularyzacją Produktów Benedyktyńskich w Polsce - mówi o. Zygmunt Galoch OSB Dyrektor JG Benedicite.

- Mimo stosunkowo krótkiej działalności zdecydowaliśmy się na ten krok. Zachęciło nas do niego ciągle rosnące zainteresowanie produktami oraz powiększająca się systematycznie liczba stałych klientów, którym należą się wyróżnienia i premie. Do szerokiej gamy naszych nagród włączyliśmy pakiety szczególne, a mianowicie pobyty w kilku klasztorach żyjących wg Reguły św. Benedykta, a więc również coś dla ducha. Chcemy tym sposobem umożliwić pogłębienie znajomości codziennego życia klasztornego opartego na modlitwie i pracy, i połączyć to tak z wypoczynkiem, jak też refleksją czy medytacją - mówi o. Galoch.
Sieć sklepów z produktami delikatesowymi Benedicite powiększyła się od początku roku o sklep w Pruszkowie, przy ul. Prusa 35. W listopadzie i grudniu sieć uruchomiła cztery placówki w Lublinie, Łodzi, Gnieźnie i Częstochowie. Przy czym sklepy w Łodzi i Lublinie zostały uruchomione w galeriach handlowych Sieć szuka wciąż współpracowników w wielu miastach w całym kraju. Łącznie sieć skupia 43 placówki. Znane są już jednak lokalizacje kolejnych sklepów Benedicte. W sumie ma być ich 100. Produkty są sprzedawane również za pośrednictwem sklepu internetowego Benedicite.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    17,99

  • Śr

    15,17

  • Min

    10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane