Policja pod halą KDT

Autor: PAP 21 lipca 2009 11:57

Komornik, który ma dokonać egzekucji w stołecznej hali Kupieckich Domów Towarowych wezwał na miejsce policję. Oddział policjantów z wydziału prewencji w pełnym rynsztunku stanął naprzeciw zgromadzonych pod halą kupców.

Jak powiedział PAP Marcin Ochmański z wydziału prasowego stołecznego ratusza, że policję wezwał komornik, by oddzielić "agresywnie zachowujących się kupców od służb dokonujących egzekucji komorniczej". 

Wcześniej do hali bezskutecznie próbowali wejść wynajęci przez komornika ochroniarze. W czasie tych prób użyto gazu łzawiącego. Zabarykadowani w hali kupcy bronili się używając gaśnic i strumieni wody. Na ochroniarzy leciały też butelki.

Koordynator mazowieckiego pogotowia ratunkowego Marek Niemirski poinformował PAP, że przed halą KDT są obecne cztery zespoły medyczne, w razie potrzeby przyjeżdżają także dodatkowe karetki.

"Na razie nie stwierdzono poważnych przypadków. Pomoc udzielana jest głównie osobom z podrażnieniami spojówek i wzrostem ciśnienia tętniczego. W razie potrzeby przygotowane są szpitale przy ul. Lindleya i przy ul. Stępińskiej" - podkreślił Niemierski.

Z informacji PAP wynika, że do tej pory do szpitali trafiło kilku kupców z problemami kardiologicznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane