Polomarket uruchamia po trzy sklepy miesięcznie

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2009 12:36

Na przestrzeni ostatniego miesiąca Polomarket uruchomił trzy nowe sklepy - mieszczą się one w Bytomiu, Gliwicach oraz Lesznie (to już czwarta placówka sieci w tym mieście). - W lipcu uruchomiliśmy również trzy sklepy - w Sianowie, Sycowie oraz Sieradzu - informuje Dominika Kulesza, specjalista ds. PR w Polomarket.

- W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Sklepy powstaną tym razem we Środzie Wielkopolskiej, Nowym Mieście Lubawskim oraz Wąbrzeźnie - dodaje nasza rozmówczyni. Widać więc, że Polomarket rozwija się w ostatnim czasie w tempie trzech sklepów miesięcznie.
Od początku roku sieć Polomarket powiększyła się o jedenaście sklepów i liczy obecnie 277 placówek. Prawdopodobnie nie uda się jednak utrzymać dynamiki otwarć jaką Polomarket mógł pochwalić się w ubiegłym roku, kiedy to uruchomiono aż 41 nowych sklepów. Jeśli sieć utrzymałaby obecne tempo rozwoju, wówczas do końca roku mogłoby powstać jeszcze ok. 12 sklepów.
Średnia powierzchnia sklepu Polomarket wynosi ok. 450 m kw. Na tej powierzchni mieści się asortyment liczący ok. 6,5 tysiąca produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane