Połowa sprzedawanej śmietany to wariant 18 proc.

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2010 14:11

Klienci mogą wybierać wśród wielu marek śmietany. Dostępne są m.in. kubki o gramaturach 150, 200, 250 g, czy też opakowania kartonowe o pojemności 0,5 i 0,25 l. Do najpopularniejszych należą śmietany o zawartości tłuszczu do 12, 18 i 30 %.

- Najpopularniejszymi markami wybieranymi przez moich klientów jest śmietana z Piątnicy, Łowicka oraz produkty Danone. Kupujący przeważanie wybierają wersję 18 proc. Myślę, że przypada na nią ponad połowę sprzedaży - informuje sprzedawczyni ze sklepu sieci Społem.

 

Przeczytaj także:

Producenci oferują także śmietany o zawartości tłuszczu 10% oraz 36%. - To bardzo rzadko wybierane warianty. Kupujące zamiast najlżejszych śmietan przerzuciły się na jogurt naturalny. Natomiast najtłustsze są podstawa do bitej śmietany, dlatego jest kupowana przeważnie w sezonie, gdy są dostępne świeże owoce - przekonuje sprzedawczyni.

W tym sklepie bardzo popularna jest śmietanka do kawy pakowana w "jednorazówki", dostępna w opakowaniach zawierających 12 pojemniczków. - Kupujący wybierają ten produkt, bo jest on wygodny w użyciu i wielu z nich twierdzi, że nadaje kawie smak lepszy niż mleko - zauważa sprzedawczyni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane