PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pomorskie hale Makro w wakacje będą całodobowe

Autor: portalspożywczy.pl 22 lipca 2009 09:20

Od 15 lipca do 24 sierpnia dwie hale Makro Cash & Cary w Gdyni i Przejazdowie będą otwarte w systemie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ten sposób firma Makro wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów z branży gastronomiczno-hotelarskiej oraz handlowej, którzy w sezonie letnim przeżywają prawdziwe turystyczne oblężenie.

Etap pilotowy projektu został przeprowadzony w gdyńskiej hali od 30 czerwca do 5 lipca br. podczas Open'er Festival i Tall Ship Races. Inicjatywa spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony klientów Makro i z tego powodu jest kontynuowana prawie do końca wakacji, tym razem w dwóch halach.

Metro/Makro Cash & Carry działa w 29 krajach świata. Firma jest właścicielem ponad 600 hal samoobsługowego handlu hurtowego, zatrudnia ponad 100 tyś. pracowników na całym świecie, a w 2008 roku osiągnęła obrót w wysokości 33,1 miliardów Euro.

W Polsce Makro Cash & Carry istnieje od 15 lat; posiada obecnie 29 hal. Łączna powierzchnia sprzedaży hurtowej wynosi ponad 269 000 mkw. Makro zatrudnia w Polsce około 7,5 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane