Ponad 5 tys. sklepów spożywczych oferuje usługę cash back

Autor: forsal.pl 22 lipca 2009 10:08

Usługa cash back, czyli wypłata gotówki w kasie sklepu przy okazji płatności kartą jest już dostępna w Polsce w ponad 16 tys. placówek - to większa sieć niż sieć bankomatów, poinformowała Visa Polska w komunikacie. Coraz więcej takich sklepów jest w małych miejscowościach - podaje portal forsal.pl.

Jak informuje Visa, usługa cash back, dzięki której w kasie sklepu czy punktu usługowego można wypłacić do 200 zł przy opłacaniu zakupu kartą, jest dostępna dla posiadaczy już ponad 10 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 11 instytucji finansowych.

Wypłaty gotówki przy płaceniu kartą Visa można dokonywać w niemal 7 tys. sklepów różnych branż (poza sklepami spożywczymi), a także w ponad 5 tys. sklepów spożywczych, w prawie tysiącu restauracji, w ponad sześciuset hotelach, motelach i pensjonatach oraz prawie na blisko siedmiuset stacjach paliw.

Usługa jest dostępna w wielu lokalnych czy regionalnych sieciach sklepów, a także w niektórych sieciach ogólnopolskich, jak np. sieć hipermarketów Real, sieć sklepów Żabka, sieć stacji paliw BP, czy sieć salonów EMPiK.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane