REKLAMA
REKLAMA

Ponad 5 tys. sklepów spożywczych oferuje usługę cash back

Autor: forsal.pl 22 lipca 2009 10:08

Usługa cash back, czyli wypłata gotówki w kasie sklepu przy okazji płatności kartą jest już dostępna w Polsce w ponad 16 tys. placówek - to większa sieć niż sieć bankomatów, poinformowała Visa Polska w komunikacie. Coraz więcej takich sklepów jest w małych miejscowościach - podaje portal forsal.pl.

REKLAMA

Jak informuje Visa, usługa cash back, dzięki której w kasie sklepu czy punktu usługowego można wypłacić do 200 zł przy opłacaniu zakupu kartą, jest dostępna dla posiadaczy już ponad 10 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 11 instytucji finansowych.

Wypłaty gotówki przy płaceniu kartą Visa można dokonywać w niemal 7 tys. sklepów różnych branż (poza sklepami spożywczymi), a także w ponad 5 tys. sklepów spożywczych, w prawie tysiącu restauracji, w ponad sześciuset hotelach, motelach i pensjonatach oraz prawie na blisko siedmiuset stacjach paliw.

Usługa jest dostępna w wielu lokalnych czy regionalnych sieciach sklepów, a także w niektórych sieciach ogólnopolskich, jak np. sieć hipermarketów Real, sieć sklepów Żabka, sieć stacji paliw BP, czy sieć salonów EMPiK.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA