PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Ponad 5 tys. sklepów spożywczych oferuje usługę cash back

Autor: forsal.pl 22 lipca 2009 10:08

Usługa cash back, czyli wypłata gotówki w kasie sklepu przy okazji płatności kartą jest już dostępna w Polsce w ponad 16 tys. placówek - to większa sieć niż sieć bankomatów, poinformowała Visa Polska w komunikacie. Coraz więcej takich sklepów jest w małych miejscowościach - podaje portal forsal.pl.

Jak informuje Visa, usługa cash back, dzięki której w kasie sklepu czy punktu usługowego można wypłacić do 200 zł przy opłacaniu zakupu kartą, jest dostępna dla posiadaczy już ponad 10 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 11 instytucji finansowych.

Wypłaty gotówki przy płaceniu kartą Visa można dokonywać w niemal 7 tys. sklepów różnych branż (poza sklepami spożywczymi), a także w ponad 5 tys. sklepów spożywczych, w prawie tysiącu restauracji, w ponad sześciuset hotelach, motelach i pensjonatach oraz prawie na blisko siedmiuset stacjach paliw.

Usługa jest dostępna w wielu lokalnych czy regionalnych sieciach sklepów, a także w niektórych sieciach ogólnopolskich, jak np. sieć hipermarketów Real, sieć sklepów Żabka, sieć stacji paliw BP, czy sieć salonów EMPiK.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane