Ponad 900 ekologicznych produktów w ofercie Społem

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2009 11:08

W sklepach WSS Społem Śródmieście wciąż przybywa nowych produktów oferowanych w ramach Programu Ekologicznego. - W tej chwili w ofercie mamy już około 900 produktów ekologicznych. A wciąż dołączają kolejne - Jolanta Jędrzejewska, kierownik marketingu warszawskiej spółdzielni

.
Według niej do sieci wciąż zgłaszają się producenci zainteresowani dystrybucją swoich produktów poprzez sieć Społem. - Oczywiście wszystkie takie zgłoszenia weryfikujemy, sprawdzamy certyfikaty i referencje producentów a dopiero później wstawiamy taki produkt do naszych sklepów - zapewnia Jędrzejewska.
Jej zdaniem producentów ekologicznej żywności w Polsce wciąż przybywa a to przekłada się na liczbę ofert, jakie otrzymuje sieć Społem. - Oczywiście zależy nam na jak najbogatszej ofercie, ale priorytetem jest jakość sprzedawanych przez nas produktów. Co nie zmienia faktu, że w niektórych przypadkach oferujemy podobny produkt kilku krajowych producentów - podkreśla Jędrzejewska.

Nasza rozmówczyni przyznaje, że nie we wszystkich sklepach oferta produktów ekologicznych jest tak bogata. - Nie wszędzie jesteśmy w stanie umieścić tak duże stoisko - twierdzi. Według niej wciąż aktualne są plany uruchomienia oddzielnego sklepu przeznaczonego wyłącznie żywności ekologicznej. - Pierwszą przeszkodą jest wciąż zbyt mała liczba produktów, jednak to jest problem, który szybko możemy rozwiązać. Bardziej złożone są problemy lokalowe. Od dłuższego czasu poszukujemy odpowiedniego miejsca na taki sklep w centrum stolicy, jednak pojawiające się propozycje albo są dla nas nieatrakcyjne albo zbyt drogie, jak na nasze możliwości - przyznaje. W efekcie planowany sklep na pewno nie powstanie w tym roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane