Powstał pierwszy sklep przy stacji paliw Intermarche

Autor: portalspożywczy.pl 7 lipca 2009 12:43

Nowy format sklepu Intermarche i stacja paliw ruszyły w Gryfinie w woj. zachodniopomorskim. Jest to pierwsza stacja tej marki wyposażona dodatkowo we własny sklep. Obecnie liczba stacji benzynowych działających pod logo Intermarché zwiększyła się do 18 obiektów.

Klienci mogą korzystać ze stacji oraz po raz pierwszy, z mieszczącego się przy niej sklepu, przez 24 godziny na dobę. - W Gryfinie ruszyła pierwsza stacja paliw z pełnowymiarowym sklepem. W tej chwili traktujemy ten obiekt jako test, który potrwa około pół roku. Po tym czasie będziemy w stanie ocenić, czy nowy koncept się sprawdził i czy oferta asortymentowa jest w pełni dopasowana do potrzeb konsumentów. Jeśli taki format się sprawdzi, będziemy dążyli do tego, by placówki tego typu stały się standardem w naszej sieci - mówi Aleksander Hołoga, odpowiedzialny za rozwój stacji benzynowych Intermarché.

- Nasz pomysł cieszy się wśród franczyzobiorców dużym zainteresowaniem. Pomysł budowania stacji i sklepów w jednym pojawił się po wejściu w życie ustawy o zakazie handlu w sklepach wielkopowierzchniowych przez 12 dni w roku - dodaje Hołoga.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,94

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane