Powstaną nowe hale na Rynku Hurtowym w Broniszach

Autor: portalspozywczy.pl 27 maja 2009 15:16

Do końca roku Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach wzbogaci się o kolejne obiekty. - W budżecie naszej spółki przewidzieliśmy na inwestycje 26 mln zł w 2009 roku. To jest 70 proc. przychodów rocznych spółki i są to nasze środki własne - informuje serwis portalspozywczy.pl Mirosław Mazuruk, prezes WR-SRH.

Według słów prezesa WR-SRH pierwszą rozpoczętą inwestycją będzie budowa hali przeznaczonej do handlu owocami i warzywami. Hala będzie miał powierzchnię jednego hektara.

Część z wyżej wymienionej kwoty zostanie przeznaczona na wykup gruntów otaczających WR-SRH. Prezes WR-SRH chce również uruchomić na terenie swojego rynku dużą halę, w której będzie zorganizowany handel owocami morza. - Chcemy ściągnąć potencjalnych klientów związanych z handlem rybami i owocami morza. To jest nasz plan na najbliższe półtora roku. Konsumpcja w Polsce na tyle się zmienia, że nawet hektarowa hala na naszym rynku nie będzie zbyt dużą inwestycją. Myślę, że uda nam się zrealizować tę inwestycję w ciągu najbliższych 24 miesięcy - mówi Mirosław Mazuruk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane